spalinowe
| Zalecana powierzchnia | Do 700 m² |
| Szerokość koszenia | 40 cm (15 cali) |
| Moc silnika (netto) | 2,1 kW przy 2800 obr/min |
| Napęd | Pchana |
| Zalecana powierzchnia | Do 800 m² |
| Szerokość koszenia | 43cm (17 cali) |
| Moc silnika | 2,4 kW (przy 2800 obr/min) |
| Napęd | Pchana |
| Zalecana powierzchnia | Do 1200 m² |
| Szerokość koszenia | 47cm (19 cali) |
| Moc silnika | 2,4 kW (przy 2800 obr/min) |
| Napęd | Pchana |
| Zalecana powierzchnia | Do 2.500 m² |
| Szerokość koszenia | 54 cm (21 cali) |
| Moc silnika | 2,4 kW (przy 2800 obr/min) |
| Napęd | Stały |











