Nożyce do żywopłotu
Multimate - Nożyce do żywopłotu
Idealnie nadają się do łatwego przycinania brzegów żywopłotu, konturów krzewów i roślin ozdobnych. Nożyce umożliwiają wygodne przycinanie żywopłotu o wysokości powyżej 1,5 metra .
Idealnie nadają się do łatwego przycinania brzegów żywopłotu, konturów krzewów i roślin ozdobnych. Nożyce umożliwiają wygodne przycinanie żywopłotu o wysokości powyżej 1,5 metra .
- Wszechstronność zastosowań dzięki urządzeniu regulującemu, umożliwiającemu ustawianie ostrzy w 12 pozycjach od 0oi 135o bez użycia narzędzi, możliwość przymocowanie narzędzia do korpusu silnika w 2 pozycjach (0oi 90o), aby ułatwić pracę w pobliżu muru.
- Odbudowa przekładni wykonana jest z aluminium, co zapewnia jej długą żywotność i zmniejsza łączny ciężar urządzenia.
- Stalowe ostrze ma długość 60 cm .
- Optymalne rozmieszczenie i wyrównanie ciężaru minimalizuje wysiłek użytkowania.
| Biegi/Obudowa przekładni zębatej | aluminiowa |
| Cięcie | w przeciwnych kierunkach |
| Długość prowadnicy/ostrza | 510 mm |
| Szerokość koszenia | 25 mm |
| Typ/Ostrze | 12-stopniowa regulacja pozycji od 0 do 135° |
| Podziałka/Ostrze | 30 mm |
| Ciężar | 2.2 Kg |
| Biegi/Obudowa przekładni zębatej | aluminiowa |
| Cięcie | w przeciwnych kierunkach |
| Długość prowadnicy/ostrza | 510 mm |
| Szerokość koszenia | 25 mm |
| Wysokość cięcia | zasięg do 3 m |
| Typ/Ostrze | podwójne |
| Podziałka/Ostrze | 30 mm |
| Ciężar | 2.4 Kg |









