G 48 TK ALLROAD PLUS 4
| Nadwozie | stal |
| Pojemność silnika | 159 cm³ |
| Silnik marka/model | Emak K 650 OHV |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Napęd | Z napędem (3.6 Km/h) |
| Regulacja cięcia | Centralna |
| Wysokość cięcia | od 28 do 75 mm |
| Pojemność kosza | 70 L |
| Ciężar | 32.0 Kg |
| Nadwozie | stal |
| Pojemność silnika | 159 cm³ |
| Silnik marka/model | Emak K 650 OHV |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Napęd | Z napędem (3.6 Km/h) |
| Regulacja cięcia | Centralna |
| Wysokość cięcia | od 28 do 75 mm |
| Pojemność kosza | 70 L |
| Ciężar | 32.0 Kg |






