G 53 TBX ALLROAD EXA 4
| Nadwozie | stal |
| Pojemność silnika | 190 cm³ |
| Silnik marka/model | B&S 650 series |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Napęd | Z napędem (3.6 Km/h) |
| Regulacja cięcia | Centralna |
| Wysokość cięcia | od 20 do 75 mm |
| Pojemność kosza | 70 L |
| Ciężar | 36.0 Kg |
| Nadwozie | stal |
| Pojemność silnika | 190 cm³ |
| Silnik marka/model | B&S 650 series |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Napęd | Z napędem (3.6 Km/h) |
| Regulacja cięcia | Centralna |
| Wysokość cięcia | od 20 do 75 mm |
| Pojemność kosza | 70 L |
| Ciężar | 36.0 Kg |






