MISTRAL 72/13 H
| Pojemność silnika | 344 cm³ |
| Silnik marka/model | B&S Powerbuilt 3130 AVS series |
| Szerokość koszenia | 72 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Promień skrętu | 45 cm |
| Pojemność zbiornika | 180 L |
| Wymiary | 198x73x110 cm |
| Ciężar | 170 Kg |
| Pojemność silnika | 344 cm³ |
| Silnik marka/model | B&S Powerbuilt 3130 AVS series |
| Szerokość koszenia | 72 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Promień skrętu | 45 cm |
| Pojemność zbiornika | 180 L |
| Wymiary | 198x73x110 cm |
| Ciężar | 170 Kg |






