OM 105/18,5 H
| Pojemność silnika | 500 cm³ |
| Silnik marka/model | B&S Intek 4185 OHV series |
| Szerokość koszenia | 105 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Prędkość (km/h) | od 0 to 9.0 km/h na biegu do przodu - od 0 do 4.0 km/h na biegu do tyłu |
| Promień skrętu | 70 cm |
| Pojemność zbiornika | 310 L |
| Wymiary | 251x117x100 cm |
| Ciężar | 243 Kg |








