OM 125/23 H
| Pojemność silnika | 724 cm³ |
| Silnik marka/model | B&S V-Twin Intek 8230 OHV series |
| Szerokość koszenia | 125 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Promień skrętu | 70 cm |
| Pojemność zbiornika | 310 L |
| Wymiary | 251x119x130 cm |
| Ciężar | 275 Kg |
| Pojemność silnika | 724 cm³ |
| Silnik marka/model | B&S V-Twin Intek 8230 OHV series |
| Szerokość koszenia | 125 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Promień skrętu | 70 cm |
| Pojemność zbiornika | 310 L |
| Wymiary | 251x119x130 cm |
| Ciężar | 275 Kg |






