OM 95/16 K H
| Pojemność silnika | 452 cm³ |
| Silnik marka/model | Emak K 1600 AVD |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Prędkość (km/h) | od 0 to 9.0 km/h na biegu do przodu - od 0 do 4.0 km/h na biegu do tyłu |
| Promień skrętu | 75 cm |
| Pojemność zbiornika | 310 L |
| Wymiary | 251x117x100 cm |
| Ciężar | 230 Kg |








