OM 106/16 K H
| Pojemność silnika | 452 cm³ |
| Silnik marka/model | Emak K 1600 AVD |
| Szerokość koszenia | 102 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Prędkość (km/h) | od 0 to 9.0 km/h na biegu do przodu - od 0 do 4.5 km/h na biegu do tyłu |
| Promień skrętu | 40 cm |
| Pojemność zbiornika | 320 L |
| Wymiary | 242x106x116 cm |
| Ciężar | 270 Kg |








