OM 84/14,5 K H
| Pojemność silnika | 432 cm³ |
| Silnik marka/model | Emak K 1450 AVD |
| Szerokość koszenia | 84 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Promień skrętu | 90 cm |
| Pojemność zbiornika | 240 L |
| Wymiary | 234x90x109 cm |
| Ciężar | 180 Kg |
| Pojemność silnika | 432 cm³ |
| Silnik marka/model | Emak K 1450 AVD |
| Szerokość koszenia | 84 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Promień skrętu | 90 cm |
| Pojemność zbiornika | 240 L |
| Wymiary | 234x90x109 cm |
| Ciężar | 180 Kg |






