OM 92/13,5 H
| Pojemność silnika | 344 cm³ |
| Silnik marka/model | B&S Powerbuilt 3130 AVS series |
| Szerokość koszenia | 92 cm |
| Napęd | hydrostatyczny |
| Prędkość (km/h) | od 0 to 9.0 km/h na biegu do przodu - od 0 do 7.0 km/h na biegu do tyłu |
| Promień skrętu | 80 cm |
| Pojemność zbiornika | 300 L |
| Wymiary | 248x95x112 cm |
| Ciężar | 255 Kg |








